Kupa
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!

Uncategorized

22-vjeçari ndërron jetë për shkak të goditjes elektrike që mori duke mbushur telefonin (FOTO)
Slider, Uncategorized

22-vjeçari ndërron jetë për shkak të goditjes elektrike që mori duke mbushur telefonin (FOTO)

Një person 22-vjeçar ka vdekur si rezultat i goditjes elektrike, gjersa ishte duke e mbushur telefonin në shtrat. Viktima e paidentifikuar ishte vetëm në banesën e tij, duke pritur më vizitë një të afërm në provincën Nakhon Ratchasima të Tajlandë, mbrëmën e të hënës. Anëtari i familjes arriti të gjejë njeriun të shtrirë në shtrat…

Ja kur do dalin rezultatet nga ekspertiza për tragjedinë e autobusit në Bullgari
Maqedoni, Slider, Uncategorized

Ja kur do dalin rezultatet nga ekspertiza për tragjedinë e autobusit në Bullgari

U bënë një muaj nga aksidenti tragjik i autobusit në Bullgari, ndërsa shërbimet bullgare të hetuesisë paralajmëruan se rezultatet e ekspertizave – gjyqësoro – mjekësore, teknike dhe zjarrfikëse – teknike mund të jenë gati deri më 25 dhjetor. Sipas shefit të Shërbimit bullgar hetues, Borisllav Sarafov, të dhënat kanë treguar se shpejtësia e autobusit me…

Konfiskohen rreth 5.000 mjete piroteknike, arrestohet 25 vjeçari
Maqedoni, Slider, Uncategorized

Konfiskohen rreth 5.000 mjete piroteknike, arrestohet 25 vjeçari

Policia e Maqedonisë së Veriut sot ka arrestuar 25 vjeçarin pasi u kap me 5 mijë mjete piroteknike. “Janë konfiskuar rreth 5000 copa piroteknike dhe pas dokumentimit të rastit, atij do t’i parashtrohet parashtresë adekuate”, thuhet në njoftimin e policisë. 25 vjeçari u arrestua gjatë shitjes së mjeteve piroteknike, ndërsa ndaj tij është paralajmëruar kallëzim…

Pikëllim i madh/ Babai i Visarit: “Do doja të jem në vendin tënd BIR” (VIDEO)
Maqedoni, Slider, Uncategorized

Pikëllim i madh/ Babai i Visarit: “Do doja të jem në vendin tënd BIR” (VIDEO)

I mërzitur e i pikëlluar sot Orhan Aliti i mbijetuari i ngjarjes tragjike që ndodhi në autostradën Struma të Bullgarisë, në datën 23 nëntor, edhe pse me lëndime të rënda në boshtin korrizor dhe në këmbën e djatht qendroi stoik para arkivolit të djalit të tijë Visarit duke faliminderuar dhe përshëndetur gjithë të pranishmit që…

Pronari i “Besa Trans” për tragjedinë: Ky është një test nga Allahu
Maqedoni, Slider, Uncategorized

Pronari i “Besa Trans” për tragjedinë: Ky është një test nga Allahu

Në një mesazh në Facebook, shefi i Besa Transit, Bekim Haxhiu, i ka dhënë lamtumirën e fundit të vdekurve dhe i ka shprehur ngushëllimet e tij familjarëve. Në aksidentin tragjik në autostradën “Struma” në Bullgari, ku janë djegur të gjallë 45 shtetas që po udhëtonin nga Stambolli për në Maqedoni. “Allahu i dhëntë xhenet të…

Sebahtin Ismail për tragjedinë në autostradën “Struma” të Bullgarisë: Ka mundësi të jetë terrorizëm (VIDEO)
Maqedoni, Slider, Uncategorized

Sebahtin Ismail për tragjedinë në autostradën “Struma” të Bullgarisë: Ka mundësi të jetë terrorizëm (VIDEO)

Akt terrorist. Ky është një nga versionet e mundshme të tragjedisë që ndodhi në orët e para të së martës në autostradën e Strumës, sipas pronarit të një prej kompanive më të mëdha të transportit në Haskovë dhe në vend, Sebahtin Ismail. Incidenti, në të cilin 45 persona humbën jetën, duke përfshirë shumë fëmijë nga…

Pas takimit me Rexhepin, Zaev nesër pritet ta takojë Gashin
Maqedoni, Slider, Uncategorized

Pas takimit me Rexhepin, Zaev nesër pritet ta takojë Gashin

Përgatiti: Adrian Kerimi Të premten kryeministri Zoran Zaev takon liderin e partisë Alternativa, Afrim Gashi për t’i shpalosur ofertën që ky i fundit bashkë me 4 deputetët e subjektit tij të bëhet pjesë e shumicës parlamentare, shkruan Alsat. Takimi do të zhvillohet në Klubin e Deputetëve, ndërsa oferta e kryeministrit mësohet se do të shqyrtohet…

1 2 3 39
Struga Ekspres