/div>
Loris
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!

Uncategorized

Nusja kërcënon të ftuarit: Nëse nuk vini në dasmën time prej koronavirusit, jeni të vdekur për mua
Slider, Uncategorized

Nusja kërcënon të ftuarit: Nëse nuk vini në dasmën time prej koronavirusit, jeni të vdekur për mua

Një nuse mesa duket ka ndezur zemërimin e qindra njerëzve ne “Facebook-un” e saj pasi kërcënoi të gjithë miqtë nëse nuk do shkonin tek dasma e saj për shkak të koronavirusit, shkruan  /Ora News.tv/ , përcjell Struga Ekspres. Gruaja e pa identifikuar do martohet pas 37 ditëve dhe ndërsa numër i të prekurve nga COVID-19…

PJESËMARRJA E SHQIPTARËVE NË LUFTËN E ÇANAKALES
Opinion, Uncategorized

PJESËMARRJA E SHQIPTARËVE NË LUFTËN E ÇANAKALES

Prof. Dr. Nebi Dervishi Universiteti Shtetëror i Tetovës PJESËMARRJA E SHQIPTARËVE NË LUFTËN E ÇANAKALES ( 24 PRILL – 8 GUSHT 1915) Shqiptarët dhe Ataturku në Luftën e Çana Kales Më 8 gusht 2020 do tw mbushen plotë 105 vjetë të Betejës së përgjakshme të Çanakalasë, në mes dy ushtrive jo të barabartë në numër…

Pse janë të veçantë të lindurit më 29 shkurt
Slider, Uncategorized

Pse janë të veçantë të lindurit më 29 shkurt

Rreth katër milionë njerëz janë të lindur në ditën e fundit të shkurtit. Kjo është e barabartë me rreth 0,0686% e popullsisë së tokës. Zakonisht ata festojnë ditëlindjen e tyre një ditë më parë ose një ditë pas, pra më 28 shkurt apo më 1 mars. Specialistët kanë llogaritur se shanset për të lindur në…

1 2 3 4 5 37
error: Content is protected !!
Struga Ekspres