/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!

Rajoni

Zbulohet varreza e madhe ILIRE (VIDEO)
Rajoni, Slider

Zbulohet varreza e madhe ILIRE (VIDEO)

Disa të dhëna fort tërheqëse na kanë mbërritur prej një zone rreth 35 kilometra nga qyteti i Shkodrës…. Në Gegaj të Shllakut sic njihet ky vend, prej kohësh nëntoka nxjerr në sipërfaqe objekte shumë të vjetra…Askush nuk e di historinë e tyre, përvec faktit që në dukje sipas banorëve ato ngjasojnë shumë të hershme… Për…

Tre persona hedhin frigoriferin nga kati i tretë i ballkonit duke festuar Vitin e Ri (VIDEO)
Rajoni, Slider

Tre persona hedhin frigoriferin nga kati i tretë i ballkonit duke festuar Vitin e Ri (VIDEO)

Një video në Itali e shpërndarë në Facebook, shfaq tre persona duke hedhur një frigorifer të madh nga dritarja e banesës së tyre. Videoja është shpërndarë nga kordinatori nacional i partisë “Jeshile”, Angelo Bonelli. Frigoriferi pas një fluturimi nga tre kate përplaset në tokë mes të qeshurave të autorëve të gjestit dhe atij që po…

Pamje të frikshme nga Kroacia, pas tërmetit 6.4 ballë të shkallës Rihter në rajonin e Petrinjës
Rajoni, Slider

Pamje të frikshme nga Kroacia, pas tërmetit 6.4 ballë të shkallës Rihter në rajonin e Petrinjës

Frikë, panik dhe kaos në Kroaci, teksa të mbijetuarit po i kërkojnë familjarët nën rrënoja. Kjo është pamja që la pas vetes tërmeti i fuqishëm 6,4 shkallësh të Rihetrit që e goditi Petrinjën e Kroacisë. Gjysma e qytetit, përfshirë edhe qendrën është shkatërruar plotësisht. Liridon Nuhi i cili jeton në Petrinjë të Kroacisë për Alsat…

Rusia i shkruan Ramës: Jemi gati ta sjellim vaksinën “Sputnik V” në Shqipëri
Rajoni, Slider

Rusia i shkruan Ramës: Jemi gati ta sjellim vaksinën “Sputnik V” në Shqipëri

Moska është e gatshme për të çojë vaksinën “Sputnik-V” edhe në Shqipëri. Ambasada e Rusisë në Tiranë ka njoftuar qeverinë shqiptare se Rusia ka marrë autorizimin për të negociuar me vendet të cilat janë të interesuara të sigurojnë vaksinën kundër koronavirusit. Postimi në Facebook i ambasadës ruse i drejtohet Endri Fugës, drejtor i komunikimit në…

Abazoviq i thotë Gjukanoviçit në mes të parlamentit malazez: Do të arrestohesh shumë shpejtë! (VIDEO)
Rajoni, Slider

Abazoviq i thotë Gjukanoviçit në mes të parlamentit malazez: Do të arrestohesh shumë shpejtë! (VIDEO)

Dritan Abazovic ka thënë se ç’kapja e shtetit në Mal të Zi ka filluar, dhe nuk e ka në plan të ndalet. Qeveria malazeze do të marrë vendime për shkarkimet e Bordeve të Drejtorëve të ndërmarrjeve publike. Poashtu, ndryshime do të ketë edhe në menaxhimin e Aeroportit, menaxhimin e sistemit elektrik, atë të aviacionit ajror…

1 2 3 43
error: Content is protected !!
Struga Ekspres