/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!

Showbiz

Shkodran Mustafi i lumtur me veleshtaren Vjosa Shkodrani-Kaba që e ka bekuar me dy fëmijë! (FOTO)
Qyteti, Showbiz, Slider

Shkodran Mustafi i lumtur me veleshtaren Vjosa Shkodrani-Kaba që e ka bekuar me dy fëmijë! (FOTO)

Futbollisti i Kombëtares gjermane Shkodran Mustafi sapo ka publikuar një fotografi me bashkëshorten e tij, Vjosën, shkruan GazetaBlic.Fotografi kjo e cila duket e realizuar në një aheng, duke qenë se të dy shfaqen të veshur tejet elegant.Shkodrani me kostum të zi, ndërsa Vjosa ka marrë gjithë vëmendjen me fustanin ngjyrë ari, ndërsa nuk kanë munguar…

Këngëtarja shqiptare Violeta Kukaj ndahet nga bashkëshorti
Showbiz, Slider

Këngëtarja shqiptare Violeta Kukaj ndahet nga bashkëshorti

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe që ndër vite ka sjellë hite, Violeta Kukaj prej kohësh është përfolur nga mediat vendore se është ndarë nga bashkëshorti. “Prive” ka arritur të mësojë nga burime shumë të sigurta pranë këngëtares se çështja tek tani ka mbërritur në gjykatë. Raportohet se zyrtarisht ish-çifti ka marrë vendimin që…

Jennifer Lopez: Meshkujt nën 33 vjeç janë kot
Showbiz, Slider

Jennifer Lopez: Meshkujt nën 33 vjeç janë kot

Nëse jeni grua dhe keni menduar ndonjëherë se përse marrëdhënia juaj nuk funksionon, atëherë Jennifer Lopez ka përgjigjen. Këngëtarja, e cila deri tani është martuar tri herë, tha se burrat nën moshën 33-vjeç janë të padobishëm. 49-vjeçarja bëri deklaratë në në programin e YouTube, Tinder’s Swipe Sessions. Ndërsa po zgjidhte në Tindeer personin e duhur…

1 2 3 4 11
error: Content is protected !!
Struga Ekspres