Showbiz

Gafur Demiri, reperi që konsiderohet si Ledri Vula
Showbiz, Slider

Gafur Demiri, reperi që konsiderohet si Ledri Vula

Gafur Demiri është një këngëtar i ri, i cili njihet si Ledri Vula i Ohrit, pasi është shumë i ngjashëm me këngëtarin në pamje e sidomos në modelin e flokëve. Gaffi është tashmë 21 vjeç dhe studion për juridik në Tetovë, por ka vite që merret me muzikë. “Unë kam hapur dyer edhe për reperët…

Seriali “Më Fal” me një fund të hidhur, vdes Kemaili (FOTO)
Showbiz, Slider

Seriali “Më Fal” me një fund të hidhur, vdes Kemaili (FOTO)

Seriali Më Fal, në episodet e tij të fundit,karakterizohet më shumë kthesa dramatike. Madje dhe personazhi kryesore i telenovelës, Kemaili vdes, përcjell ORAinfo. Duke qenë se Behari mbetet vetëm, ajo nuk mund të përballojë një humbje të madhe në jetës e saj. Ndonëse nëpër serilae,jemi mësuar ta shohim një përfundim të lumtur,një gjë e tillë…

Sekreti i lumturisë së yllit të futbollit është nusja strugane e Shkodran Mustafit (FOTO)
Qyteti, Showbiz, Slider

Sekreti i lumturisë së yllit të futbollit është nusja strugane e Shkodran Mustafit (FOTO)

Shkodran Mustafi futbollisti me origjinë shqiptare që luan me skuadrën e Arsenalit është martuar në fshehtësi të plotë dy vite më parë me bashkëshorten e tij Vjosa Kaba. E cilësuar si sekreti i lumturisë së yllit të fushës së blertë, Vjosa është një modele tejet seksi. Në llogarinë e saj në rrjetin social Instagram bashkëshortja…

1 2 3 4 9
Struga Ekspres