Mobileri Kupa
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!

Showbiz

Pagoi 75 000 € kredi, këngëtari korçar akuzon ish gruan dhe Kadastrën se i morën shtëpinë (VIDEO)
Showbiz, Shqipëri, Slider

Pagoi 75 000 € kredi, këngëtari korçar akuzon ish gruan dhe Kadastrën se i morën shtëpinë (VIDEO)

Endri Prifti, këngëtari i njohur korçar ka denoncuar në emisionin investigativ “Stop” grabitjen e shtëpisë nga ana e ish-bashkëshortes, me ndihmën e institucioneve. Endri Prifti: Padrejtësisë, unë do ia gjej drejtësinë deri në fund dhe prandaj iu drejtova tek emisioni juaj që godet padrejtësitë. Kisha një martesë, në 2007-ën, u martova për herë të dytë…

Këngëtari Bojken Lako dënohet me tri vite burg
Showbiz, Slider

Këngëtari Bojken Lako dënohet me tri vite burg

Punimet në një godinë të marrë me qera për ta kthyer në një studio muzikore i kanë kushtuar muzikantit Bojken Lako më shtrenjte se sa e kishte menduar. Gjyqtari i Gjykatës së Tiranës, Besnik Hoxha e ka dënuar me 3 vjet burgim për kryerjen e veprës penale të “Ndërtimit të paligjshëm“ për qëllime fitimi. Në…

Deputetja e VV-së, Adriana Matoshi në shesh për të mbështetur paradën e LGBTI-së, “Bashkë dhe krenarë”
Showbiz, Slider

Deputetja e VV-së, Adriana Matoshi në shesh për të mbështetur paradën e LGBTI-së, “Bashkë dhe krenarë”

Sot (e enjte) në sheshin e Prishtinës është organizuar parada e komunitetit LGBTI, “Bashkë dhe krenarë”. E ashtuquajtur ndryshe edhe si “Parada e Krenarisë”, ky marshim organizohet në kuadër të muajit qershor, që ndërkombëtarisht njihet tashmë si muaji i ndërgjegjësimit me personat e komunitetit LGBTI. Kësaj parade i janë bashkuar emra të shumtë edhe nga…

Drejtonte makinën i dehur, arrestohet këngëtari Aleksandër Gjoka
Showbiz, Slider

Drejtonte makinën i dehur, arrestohet këngëtari Aleksandër Gjoka

Këngëtari Aleksandër Gjoka është arrestuar nga policia, pasi është kapur duke drejtuar makinën në gjendje të dehur dhe është përfshirë në një aksident. 62-vjeçari është ndaluar në një nga rrugët e Tiranës mbrëmjen e djeshme dhe pasi i është bërë testi ka rezultuar se kishte konsumuar alkool mbi normat e lejuara. Mësohet se këngëtari ndodhet…

1 2 3 12
Struga Ekspres