Kupa
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!

Showbiz

Deputetja e VV-së, Adriana Matoshi në shesh për të mbështetur paradën e LGBTI-së, “Bashkë dhe krenarë”
Showbiz, Slider

Deputetja e VV-së, Adriana Matoshi në shesh për të mbështetur paradën e LGBTI-së, “Bashkë dhe krenarë”

Sot (e enjte) në sheshin e Prishtinës është organizuar parada e komunitetit LGBTI, “Bashkë dhe krenarë”. E ashtuquajtur ndryshe edhe si “Parada e Krenarisë”, ky marshim organizohet në kuadër të muajit qershor, që ndërkombëtarisht njihet tashmë si muaji i ndërgjegjësimit me personat e komunitetit LGBTI. Kësaj parade i janë bashkuar emra të shumtë edhe nga…

Drejtonte makinën i dehur, arrestohet këngëtari Aleksandër Gjoka
Showbiz, Slider

Drejtonte makinën i dehur, arrestohet këngëtari Aleksandër Gjoka

Këngëtari Aleksandër Gjoka është arrestuar nga policia, pasi është kapur duke drejtuar makinën në gjendje të dehur dhe është përfshirë në një aksident. 62-vjeçari është ndaluar në një nga rrugët e Tiranës mbrëmjen e djeshme dhe pasi i është bërë testi ka rezultuar se kishte konsumuar alkool mbi normat e lejuara. Mësohet se këngëtari ndodhet…

Sulmohet 22 vjeçari nga një fshat i Strugës
Maqedoni, Showbiz, Slider

Sulmohet 22 vjeçari nga një fshat i Strugës

Më 15-02-2021 në 00.10, II (22) nga fshati Llabunishtë i Strugës , në stacionin policor Veleshtë, raportoi se më 14.02.2021 në orën 22.30 në Llbunishtë, ai ishte sulmuar fizikisht nga O.M. dhe TK, të dy nga i njëjti fshat. Njësija për Punë të Brendshme Strugë do të ngrejë padi të duhur kundër kryerësit të veprës….

“Jam e shokuar, do përballeni me instancat përkatëse”. U tha se ‘zbuloi zonën intime’, Xhesika Polo zbulon të vërtetën e fototografisë
Showbiz, Slider

“Jam e shokuar, do përballeni me instancat përkatëse”. U tha se ‘zbuloi zonën intime’, Xhesika Polo zbulon të vërtetën e fototografisë

Këngëtarja Xhesika Polo ka reaguar me një status në Instastory për foton që po qarkullon në rrjet, ku ‘veshja e saj dukej mjaft transparente’. Teska publikon foton e vërtetë ku shihet me pantallona në ngjyrë ‘nudë’ poshtë fustanit, sqaron se fotoja që qarkullon prej 2 ditësh në rrjet po keqpërdoret për të njollosur imazhin e…

Këngëtarja shqiptare nuk e di sa shkronja ka alfabeti shqip
Showbiz, Slider

Këngëtarja shqiptare nuk e di sa shkronja ka alfabeti shqip

Këngëtarja shqiptare, Diona Fona, shumë e dashur për publikun shqiptar, duket se nuk e di sa shkronja ka alfabeti i gjuhës shqipe. Ishte një ndër të ftuarat e emisionit “Shiko kush luan”, ku në njërën nga lojërat, Luana Vjollca pyet këngëtaren, “Diona, sa shkronja ka alfabeti shqip?”, ndërsa Diona u përgjigj “32”. Përgjigja ishte e…

Humbi 50 kg për t’u bërë Miss Britania (FOTO)
Showbiz, Slider

Humbi 50 kg për t’u bërë Miss Britania (FOTO)

26 vjecarja britanike Jen Atkin, e cila më parë peshonte 115 kg para se të luftonte dhjamin për t’u bërë modele, thotë së fundmi se ekspertët e kanë gabim që ndalojnë abuzimin verbal ndaj të shëndoshëve pasi ato fraza kanë qenë vetë frymëzimi i saj. Tashmë e kthyer në modele ajo ra 50 kg në…

1 2 3 12
Struga Ekspres