/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
E mbani mend djalin e “Home Alone”, kështu duket sot si 40 vjeçar
Kulturë, Showbiz, Slider

E mbani mend djalin e “Home Alone”, kështu duket sot si 40 vjeçar

Natyrisht, aktori Macaulay Culkin mbushi 40 vjeç në vitin 2020.

Sikur ky vit të mos ishte mbushur me gjëra që na bëjnë vetëm të pyesim veten se “Pse po ndodh kjo”, ka edhe gjëra të mira.

Fëmija i filmit “Home Alone” është katër dekada i vjetër nga e mërkura, shkruan CNN.

Edhe Culkin e dinte se si kjo do të na bënte të ndihemi, ndaj reagoi përmes një statusi në Twitter.

“Hej djema, doni të ndjeheni të moshuar? Unë jam 40. Ju jeni të mirëpritur”, ka shkruar aktori i “Home Lone”.

Culkin ishte 10 vjeç kur u publikua filmi “Home Alone”, dhe publiku asnjëherë nuk ka ndalur së shikuari personazhin e tij Kevin McCallister për dekada me radhë.

Ai u argëtua me këtë fakt vitin e kaluar, kur realizoi një reklamë për Google Assistant në të cilën ai riprodhoi rolin e tij.

August 27, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres