Saturday, July 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniGazetarja e sportit rrëzohet në mes të skenës (VIDEO)

Gazetarja e sportit rrëzohet në mes të skenës (VIDEO)

Një nga gazetaret sportive më të njohura, Diletta Leotta, është vënë sërish në qendër të vëmendjes për shkak të një in.cidenti të sikletshëm.

Gazetarja italiane ishte e ftuar në një emision ku u rrëzua në skenë. Gjatë një loje që po realizonte, gazetarja rrëshqet dhe rrëzohet në mes të studios.

Fatmirësisht, ajo nuk ka pësuar lën.dime por videoja u bë menjëherë virale në rrjet.
Kujtojmë që Diletta ka qenë mjaft e komentuar për shkak të lidhjes me aktorin me origjinë shqiptare Can Yaman. Ndërsa përflitej se kishin planifikuar martesën, gjërat mes tyre morën fund.

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments