/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!

Showbiz

Maqedoni, Showbiz, Slider

NERVOZOHET TUNA

Kengetarja Altuna Sejdiu shkruan para pak minutash ne profilin e saj: “I vogli me t’voglin i madhi me të madhin” – është porosia ime ndaj dy organizatoreve anonime që mendojnë të bëjnë një të ashtuquajtur event “Zlatna Mravka” (Milingona e Artë). Më vjen keq që këto dy zonja nuk kanë lidhje as me “E” për…

Showbiz, Slider

PERFITOJNE NGA TRAGJEDIA

Familja e vajzes se Whitney Houston,përfiton nga rasti Pasi Bobbi Kristina Brown u gjet pa ndjenja nga bashkëshorti i saj në vaskë, duket se gjërat janë përkeqësuar më shumë. Përveç shëndetit, që nuk ka treguar shenja përmirësimi, janë edhe disa të afërm të këngëtares, që po përqipen të përfitojnë sa munden nga situata tragjike e…

Bota, Showbiz, Slider

U lidha me 100 burra

Gruaja që ka patur lidhje me 100 burra të martuar Karen Marley është 48  vjeç dhe ka patur lidhje me 100 meshkuj të martuar. Në një intervistë për programin “This Morning”, kjo grua nga Richmond, SHBA, deklaroi se pavarësisht se ata100 burra  ishin të martuar, ajo nuk ka qenë asnjëherë shkak për prishjen e martesës për…

Rajoni, Showbiz, Slider

karriere lakuriqe

Eshte bere ne mode qe nese nuk ke nje ze te bukur atehere lirisht dil gjysem lakuriqe  ose vetem me nje gjethe fiku  qe te kesh nje karriere te suksesshme. Keshtu mendojne dhe veprojne nje pjese e mire e ”kengetareve” tona te cilat pervec prapanices dhe bukurise se tyre, nuk kane asgje te perbashket me…

Showbiz, Slider

Modelja 83 vjeçare: Sigurisht që bëj ende seks

Carmen Dell’Orefice është modelja më e vjetër në botë, e cila ka pasur një karrierë aktive qysh kur u shfaq ne kopertinën e Vouge kur ishte 15vjeçe. Ajo është zgjedhur personazh i revistës New You ku ka folur edhe për dietën dhe jetën e saj private e dashurinë. Carmen ka pohuar se është e përgatitur…

Showbiz

Maradona bën operacione plastike

Ish-‘Djali prej Ari’ i është nënshtruar një operacioni plastik për të eliminuar qeset në sy, dhe një trajtimi me lazer për të eliminuar qimet e trupit. Ky lajm u raportua nga sajti argjentinas Primicias Ya, që publikoi këtë foto të Maradonës në Dubai me të dashurën e tij 24-vjeçare, Rocio Oliva. Kjo nuk është hera…

Showbiz, Slider

Propozim për martesë me një dron

Propozim për martesë me një dron Aktorja e njohur kineze, Zhang Ziyi, mori një propozim për martesë në ditëlindjen e saj të 36-të. I dashuri, këngëtari i muzikës rock, Wang Feng, i propozoi me ndihmën e një droni, që solli unazën e fejesës. Me lot në sy, aktorja tha po. Duket se droni eshte bere…

Showbiz

Irina Shayk e do burrin e ndershem

Modelja ruse Irina Shayk u nda vetëm para pak javësh nga futbollisti Ronaldo dhe është beqaresha më e kërkuar në botë. Pas pesë vitesh lidhjeje me Ronaldon, Irina u nda dhe kanë qenë të shumta aludimet për arsyen e ndarjes së tyre. “Kërkoj një burrë të ndershëm”, ka thënë Irina në një intervistë. Mesa duket…

1 8 9 10
Struga Ekspres