Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShowbizPerse ankohet Çiljeta?

Perse ankohet Çiljeta?

E  bezdisin fansat e saj apo do te jet te qender te vemendjes?!
Postoi në Insatagram një fotografi të një mashkulli dhe kjo u bë lajm nëpër të gjitha mediat. Në fakt Çiljeta la edhe një mbishkrim ku thekson se kërkon një mashkull të tillë
E duket se ky lajm e ka irrituar atë qysh me mëngjes. Kjo pasi që ajo foto është vetëm një shaka dhe se po e pengon shumë fakti se si portalet po mbushën me këso budallallëqe dhe këtë gjë po e konsideron si cenim i privatësie në rrjetet sociale.

Por, duket se Çili ka harruar se privatësia dhe rrjetet sociale janë shumë larg njëra me tjetrën.

ciljeta

 

t

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments