Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShowbizMe këto biznese merren aktorët e njohur të serialeve turke

Me këto biznese merren aktorët e njohur të serialeve turke

Do të mendoni se gjatë gjithë kohës aktorët i dedikohen roleve të tyre?
Kjo është e vërtetë, por nuk do të thotë se ata nuk gjejnë kohë për të tjera aktivitete. Njihuni më shumë me bizneset sa të çuditshme aq edhe të bukura të aktorëve turq.Burak Ozcivit i pëlqen të merret me biznes. Edhe më parë, aktori i njohur i “Dashuri e pafund” ka investuar në biznese të ndryshme kryesisht në real estate. Së fundmi, ai ka hapur një dyqan me prodhime brumi për të ndihmuar babain e tij. Në këtë biznes është përshirë edhe motra e tij dhe kunati. Qëllimi i tyre është të hapin disa pika shitje në Turqi.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments