Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShowbizI DUAN LEZBIKE HOMOSEKSUAL,IMORAL/E APO JETIM

I DUAN LEZBIKE HOMOSEKSUAL,IMORAL/E APO JETIM

ORAGANIZATORET E ”BIG BROTHER”.KANE FILLUAR REKRUTIME TE PERSONAVE QE TE AKTROJNE SI LEZBIKE,HOMOSEKSUAL,IMORALE DHE JETIM.

Ditën e sotme organizatorët kanë bërë me dije datën kur do të fillojë edicioni i sivjetëm i Big Brother Albania.
Sezoni i tetë i realit show do të fillojë në datën 7 mars, siç kanë njoftuar organizatorët. Burime për opozita.com informojnë se kanë filluar rekrutime te personave që të aktrojnë si lezbike, homoseksual, imoral/imorale apo jetim. Organizatorët inskenojnë personazhe të ndryshme që të tërheqin vëmendjen e audiencës.

Në një njoftim në faqen zyrtare bëhet me dije se 7 marsi do të jetë momenti i startit të spektaklit që do të drejtohet nga Ledion Liço për këtë sezon.
Po jua themi me ne fund. U vendos. Edhe 2 ditë. Të shtunën fillon-shkruhet në njoftimin e dhënë nga organizatorët.

BIG1BIG 2

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments