Saturday, July 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaU lidha me 100 burra

U lidha me 100 burra

Gruaja që ka patur lidhje me 100 burra të martuar

Karen Marley është 48  vjeç dhe ka patur lidhje me 100 meshkuj të martuar.

Në një intervistë për programin “This Morning”, kjo grua nga Richmond, SHBA, deklaroi se pavarësisht se ata100 burra  ishin të martuar, ajo nuk ka qenë asnjëherë shkak për prishjen e martesës për ndonjërin prej tyre.

Por, tashmë Marley ka vendosur që këtë listë të gjatë meshkujsh me të cilët ka shkuar ta lerë pas dhe të lidhet me dikë që është i lirë.

Duke folur për këtë lidhje të re, 48  vjeçarja tha se është e bindur që partneri që ka në krah nuk do ta tradhëtojë kurre, pasi ajo do të jetë e aftë ta bëjë atë të lumtur.

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments