/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!

Shqipëri

Tërmeti i dytë shkundi Shqipërinë
Shqipëri, Slider

Tërmeti i dytë shkundi Shqipërinë

Një tërmet i dytë me intensitet më të ulët sesa ai i pari, dridhi Shqipërinë. Dridhjet me intensitet prej 3.2 ballë sipas Rihterit janë regjistruar 18 km në jugperëndim të Kukësit dhe 79 km në verilindje të Tiranës, në orën 18:40. Tërmeti i dytë ka qenë me thellësi 80 km. Një orë më herët një…

Vrasësi i 8 personave ishte në gjendje të dehur
Shqipëri, Slider

Vrasësi i 8 personave ishte në gjendje të dehur

Kanë dalë të tjera detaje që lidhen me masakrën e Resulajt në Vlorë, ku 24 vjeçari Ridvan Zykaj ju mori jetën 8 personave dhe plagosi 6 të tjerë. Bëhet me dije se autori para se të kryente këtë masakër ka qenë në një drekë. Dyshohet se ai ka qenë në gjendje të dehur. Ndërkohë policia…

1 36 37 38 39 40 60
error: Content is protected !!
Struga Ekspres