/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!

Shqipëri

Shqiptarit të vrarë i sekuestrohen 1 milion euro pas vdekjes
Shqipëri, Slider

Shqiptarit të vrarë i sekuestrohen 1 milion euro pas vdekjes

Struktura “Forca e Ligjit” sekuestroi rreth 1 milion euro të dyshuara si të përfituara nga trafikimi i narkotikëve në Greqi. Shuma e sekuestruar i përket Roland Shëmbitrasit të vrarë në Greqi në vitin 2017 për pazaret e drogës dhe të familjarëve të tij. Njoftimi i Policise se Shtetit Në kuadër të operacionit “Forca e Ligjit”,…

Në Librazhd aksidentohet autobusi me turist
Shqipëri, Slider

Në Librazhd aksidentohet autobusi me turist

Një autobus me turistë është aksidentuar në Lunik të Librazhdit, ndërsa udhëtonte drejt zonës turistike të Fushë Studen. Autobusi ka rrezikuar të dalë nga rruga dhe të bjerë në humnerë për shkak të gjendjes së degraduar të rrugës, bëne me dije burime të Ora News, ndaj shoferi për të shmangur një rrezik të tillë e…

Vaki shqiptare: Dje e ktheu nusen, sot i dogji shtëpinë
Shqipëri, Slider

Vaki shqiptare: Dje e ktheu nusen, sot i dogji shtëpinë

Djegia e banesës është bërë nga gruaja e pronarit të saj në mënyrë të qëllimshme Dy banesa janë përfshirë nga flakët në fshatin Grecalli të Fierit, fatmirësisht pa persona të lënduar. Djegia e banesës është bërë nga gruaja e pronarit të saj në mënyrë të qëllimshme, raporton “Ora News”. Pronari i shtëpisë Ardian Gjika thotë…

Tërmeti i dytë shkundi Shqipërinë
Shqipëri, Slider

Tërmeti i dytë shkundi Shqipërinë

Një tërmet i dytë me intensitet më të ulët sesa ai i pari, dridhi Shqipërinë. Dridhjet me intensitet prej 3.2 ballë sipas Rihterit janë regjistruar 18 km në jugperëndim të Kukësit dhe 79 km në verilindje të Tiranës, në orën 18:40. Tërmeti i dytë ka qenë me thellësi 80 km. Një orë më herët një…

1 37 38 39 40 41 61
error: Content is protected !!
Struga Ekspres