Showbiz

Ndërron jetë një nga xhuxhët e Borbardhës
Showbiz, Slider

Ndërron jetë një nga xhuxhët e Borbardhës

Ka ndërruar jetë aktori turk Tayyar Yildiz Yldiz , i cili u bë shumë I njohur në filmin Borbardha me 7 xhuxhët, është ndarë nga jeta në moshën 61 vjeçare. “HaberTurk” raporton se Tayyar Yildiz, pas famës që fitoi me filmat në vitet 1970, ka punuar në bankë. Yildiz, i cili ishte 95 cm i…

Shulja,një nuse që iu ‘çmend’ (FOTO)
Showbiz, Slider

Shulja,një nuse që iu ‘çmend’ (FOTO)

Gonca Vuslateri është aktorja që po merr vëmendje me rolin e saj të Shulës. Aktorja turke shpesh befason fansat e saj me veshje të ndryshme, por këtë herë ka veshur një vello të bardhë edhe pse është martuar kohë më parë, përcjell ORAvip. U bë e popullarizuar me rolin e saj të ‘Shulës’ në serialin…

Era Istrefi vishet me dollarë në Dubai (FOTO)
Showbiz, Slider

Era Istrefi vishet me dollarë në Dubai (FOTO)

Era Istrefi ka qenë javën e kaluar në një prej vendeve më atraktive në botë. Bashkë me ekipin e saj, Era ka qëndruar disa ditë në Dubai ku edhe ka performuar në një mbrëmje. Gjatë qëndrimit në këtë vend, Era kishte veshur një këmishë me vizatime të parasë amerikane, dollarë.

Shakaja e nuses anulon martesën, çifti dhe mysafirët u desh të kthehen “duarthatë” në shtëpi! (FOTO)
Showbiz, Slider

Shakaja e nuses anulon martesën, çifti dhe mysafirët u desh të kthehen “duarthatë” në shtëpi! (FOTO)

Një përfaqësues i Bashkisë në lagjen Turgutlu të provincës Egje të Manisës nuk pranoi të bënte një martesë pasi nusja bëri një shaka gjatë shërbimit. Pas një marrëdhënieje nëntëvjeçare, Hatice Koşman dhe Turgut Dinçer Güneri u bashkuan me të afërmit e tyre për martesën e tyre. Por, siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, kur…

1 2 3 4 5 6 9
Struga Ekspres