Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni23 vjeçari gjendet i vdekur në shtëpinë e tij

23 vjeçari gjendet i vdekur në shtëpinë e tij

“Me datë 25.04.2024 në ora 17:10 në SPB-Shkup është raportuar se në zonën e Gazi Babës është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij i V.M (23) nga Shkupi, ndërsa nga mjeku i Urgjencës është konfirmuar vdekjen e tij pa shenja dhune të dukshme. Kontroll është kryer nga SPB-Shkup dhe sipas udhëzimeve të Prokurorit Publik, trupi i pajetë i të ndjerit është dorëzuar për obduksion”, thonë nga MPB.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments