Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAksident i rëndë/ Humb jetën 20 vjeçari në rrugën Makedonski Brod-Prilep

Aksident i rëndë/ Humb jetën 20 vjeçari në rrugën Makedonski Brod-Prilep

MPB njofton se më 25.04.2024, në ora 12:16, në Drejtorinë e Policisë Prilep është raportuar se në rrugën rajonale Makedonski Brod-Prilep, afër fshatit Novoselani, ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një veture “BMW” me targa të Prilepit i drejtuar nga M.M (20) nga fshati Brailovo-Prilep dhe një kamion tip “Mercedes” me targa të Shkupit, i drejtuar nga K.T (43) nga Shkupi.

“Në aksident M.M. ka ndërruar jetë në vendngjarje, ndërsa vdekjen e ka konstatuar mjeku i Urgjencës Mjekësore.

K.T ka pësuar lëndime trupore, të konstatuara në Spitalin e Përgjithshëm të qytetit Prilep.

Në vendin e ngjarjes kontroll është kryer nga Prokurori Publik dhe një ekip inspektues nga DPB Prilep”, thuhet në njoftimin e MPB-së.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments