/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Jennifer Lopez: Meshkujt nën 33 vjeç janë kot
Showbiz, Slider

Jennifer Lopez: Meshkujt nën 33 vjeç janë kot


Nëse jeni grua dhe keni menduar ndonjëherë se përse marrëdhënia juaj nuk funksionon, atëherë Jennifer Lopez ka përgjigjen.

Këngëtarja, e cila deri tani është martuar tri herë, tha se burrat nën moshën 33-vjeç janë të padobishëm.

49-vjeçarja bëri deklaratë në në programin e YouTube, Tinder’s Swipe Sessions.

Ndërsa po zgjidhte në Tindeer personin e duhur për të dalë, para i doli një djalë 29-vjeç, por këngëtarja e refuzoi duke thënë: “Djemtë, derisa të mbushin 33, janë vërtet kot.”

March 25, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres