Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiMë shumë se 7 orë pa rrymë Frëngova,Kalishti, Fierishta.Nga çasti në çast...

Më shumë se 7 orë pa rrymë Frëngova,Kalishti, Fierishta.Nga çasti në çast do të rikthehen dritat

Më shumë se 6 orë fshatrat Frëngovë,Kalisht, Fierisht, Radozhd, Rëmëz kanë mungesë të rrymës elektrike.
Siç mëson Struga Ekspres mungesa e rrymës elektrike ka ardhur si rezultat i një defekti të madh por që pritet sonte të rregullohet ky defekt dhe të rikthehet drita tek banorët e këtyre fshatrave.
Sipas disa punonjësve të EVN-së, terreni është pak i vështirë për shkak të shiut, por megjithatë ata thonë se sonte banorëve do tu rikthehen dritat në shtëpitë e tyre!(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments