Sunday, May 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniGrubi: Na votoni, s’guxojmë të lejojmë izolim dhe paperspektivë

Grubi: Na votoni, s’guxojmë të lejojmë izolim dhe paperspektivë

Artan Grubi ka ftuar qytetarët që t’a votojnë më 8 maj Frontin Evropian.

“Fitorja e qytetarëve europian duhet dyfishuar më 8 maj të dashur miq.

Nuk guxojmë të lejojmë izolim dhe paperspektivë.

VOTO 4️⃣
🗣️ JO Rusisë, PO Europës!
🤝 Një Kryeministër për të gjithë
📈Marrëveshje Kornizë Ekonomike

#FrontiEuropian 🇪🇺🤝🇺🇸 #bashkë”, ka shkruar Grubi. (INA)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments