Monday, April 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa si është moti sot

Ja si është moti sot

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira të pakëta, si dhe do të fryejë erë nga drejtimi jugor, transmeton Express.
Temperaturat ditore do të lëvizin në interval prej 12 deri 20 gradë celcius, ndërsa në Shkup do të arrijnë deri 14 gradë celcius.

Gjatë tre ditëve të ardhshme do të mbizotërojë mot me diell, por do të jetë i ftohtë me temperatura mesatare prej -4 deri 18 gradë celcius.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments