Sunday, May 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiVLEN: Salim Sulejmani, njeriu me dinjitet dhe moral të pastër, deputeti që...

VLEN: Salim Sulejmani, njeriu me dinjitet dhe moral të pastër, deputeti që i duhet shqiptarëve

Të nderuar njerëz, të respektuar votues nga e gjithë zona 5 duke filluar nga PRESPA, Dollneni, Manastiri, Dibra, Kërçova, Ohri, Krusheva,Struga.. Bartës i listës të zonës 5 do të jetë Salim Sulejmani.

Kemi besimin tënd që do na përfaqësosh në Parlamentin e Maqedonisë të Veriut me moral të pastër, dinjitet dhe përkushtim në çdo drejtim të linjës politike.

8 Maj është dita ku do përfundojë një regjim korruptiv e kriminal mbi 20 vjeçar.

Fat dhe mbarësi! Voto 6️⃣

VLEN

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments