Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiFronti Europian i vetmi opsion për qytetarët me kahje drejt Bashkimit Europian!

Fronti Europian i vetmi opsion për qytetarët me kahje drejt Bashkimit Europian!

Fronti Europian i vetmi opsion për qytetarët me kahje drejt Bashkimit Europian!

Fronti Europian është opsioni i cili do të bëj ndryshimin në aspekt progresiv. Sipas gjitha sondazheve fitorja padyshim është e Frontit Europian, por numri i deputetëve e cakton pozitën negociuese me partinë maqedonase. Sa më shumë deputet të ketë Fronti Europian fuqia për tu faktorizuar bëhet më e madhe dhe natyrisht me këtë përfitojnë të gjithë qytetarët e vendit. Numrat e përcaktojnë faktorin kërkues për ndryshimet kushtetuese të cilat do ta realizojnë ëndrrën e kahmotshme, integrim në Bashkimin Europian.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments