Sunday, May 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMashtrohen qytetarët nga Struga dhe Ohri, paditen 3 persona

Mashtrohen qytetarët nga Struga dhe Ohri, paditen 3 persona

MPB- Strugë ka bërë kallëzim penal për mashtrim ndaj tre personave, B.A.(37) nga Shkupi, A.V (33) dhe (I.S) të dy nga Probishtipi Ata gjatë muajit janar dhe shkurt të këtij viti kanë telefonuar te disa qytetarë nga Ohri dhe Struga, duke mashtruar se janë punëtorë të firmave ndërtimore dhe duke u ofruar materiale ndërtimi me çmime më të lira. Në atë mënyrë të pandehurit kanë përfituar përfitim pasuror kundërligjor prej 281.600 denarë.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments