Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJeton Shaqiri: Po vijon me sukses regjistrimi i fëmijëve në klasë të...

Jeton Shaqiri: Po vijon me sukses regjistrimi i fëmijëve në klasë të parë në shkollat fillore në të gjithë vendin

🧍‍♀️🧍‍♂️🎒Po vijon me sukses regjistrimi i fëmijëve në klasë të parë në shkollat fillore në të gjithë vendin.

🤩Këtë vit për herë të parë fëmijë do të regjistrohen edhe në SHFK “Vizbeg” në Vizbeg dhe SHFK “Dituria” në Çashkë.

⏳️Afati për regjistrim është deri më 31.05.2024.

🙌Suksese dhe urime titulli nxënës të gjithë fëmijëve në fillimin e rrugëtimit të diturisë.

🏢👨‍👩‍👦👫Këshilla ime: Bashkëpunimi shkoll-prind-nxënës është i patjetërsueshëm për suksesin e fëmijëve, mirëkuptim,besim i ndërsjellë dhe atmosferë pozitive. Dhe më e rëndësishme, procesi i inkluzionit të përkrahet nga të gjithë duke u udhëhequr nga mirëkuptimi dhe qëllimi i inkluzionit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments