Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiFronti Europian: Vota - kah Europa apo ...?

Fronti Europian: Vota – kah Europa apo …?

Unifikimi i votës

Unifikimi i votës së qytetarëve të cilët duan integrim në Bashkimin Europian është një mesazh i fortë se në cilën anë rreshtohemi. Fronti Europian që në fillim bëri thirrje të gjithë ata të cilët janë të palëkundur në qëllimin eurointegrues të jenë pjesë e Frontit, dhe bashkimi u bë. Të gjitha partitë të rreshtuara në Frontin Europian e tejkaluan veten dhe u bënë bashkë për ta rritur zërin proeuropian. Sikur që me anëtarësimin në NATO ndjehemi më të sigurt, me anëtarësimin në BE do të kemi progres ekonomik.

Fronti Europian

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments