Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMickoski: Kemi arritur t’i sigurojmë 61 deputetë

Mickoski: Kemi arritur t’i sigurojmë 61 deputetë

Kreu i VMRO-DPMNE, Hristijan Mickoski ka bërë të ditur se janë duke negociuar me disa deputet të cilët nuk janë pjesë e koalicionit “Maqedonia yte” dhe infromoi se kanë arritur ti sigurojnë 61 deputetë. .

“Si VMRO-DPMNE dhe si koalicion i përfundojnë negociatat me disa nga deputetët, të cilët nuk janë pjesë e koalicionit “Maqedonia yte” dhe mund të them se për momentin me sukses kemi konsoliduar 61 deputetë”, tha Hristijan Mickoski.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments