Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiDy hajdutët që plaçkisnin në Strugë u kapën nga policia

Dy hajdutët që plaçkisnin në Strugë u kapën nga policia

Dy hajdutët që plaçkisnin së bashku u kapën në Strugë nga policia.
Siç njoftohet nga policia e Strugës është ngritur padi ndaj 32 vjeçarit nga qyteti i Strugës për shkak të ekzistencës së bazës për dyshimin e e kryerjes së dy veprave penale “vjedhje të rëndë” si dhe kundër 29 vjeçarit për shkak të dyshimit të kryerjes së “vjedhjeve ” dhe ofrimin e ndihmës gjatë një veprimi kriminal. Të dyshuarit janë futur në një objekt duke përdorur një mjet të përshtatshëm, nga aty morën një sistem muzikor dhe pajisje elektrike, si dhe në një punëtori ku kanë vjedhur mjete pune . Hajdutët kanë fituar një përfitim të paligjshëm të pronës prej rreth 120,000 denarë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments