Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMaqedoni, moti i keq, jepet vendimi i rëndësishëm për shkollat

Maqedoni, moti i keq, jepet vendimi i rëndësishëm për shkollat

Për arsye të motit të keq nga reshjet e dëborës dhe i ftohti që ka pllakosur vendin, mësohet se ditën e nesërme në shkollat në zonat ku situata duket më e rënduar, do të ketë shkurtim të orëve.
Kanë qenë drejtoritë e shkollava që i kanë njoftuar nxënësit ditën e sotme, se nëse janë në turnin e dytë do të shkojnë më shpejt për shkak të shkurtimeve.

Ndërkohë vetëm ditën e djeshme doli totali se në 82 shkolla mësimi është pezulluar për shkak të dëborës.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments