Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMë 2 maj, Ali Ahmeti shpallet “Qytetar Nderi” i Tiranës

Më 2 maj, Ali Ahmeti shpallet “Qytetar Nderi” i Tiranës

Edhe një vlerësim si “Qytetar Nderi” për liderin e BDI-së, Ali Ahmetin.Më 2 maj, siç bëjnë të ditur burime për TV21, Ali Ahmeti pritet të shpallet “Qytetar Nderi” nga kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj.Kujtojmë së paraprakisht, Ahmeti u dekorua me të njëjtin vlerësim dhe në Prizren.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments