/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!

Slider

Reagon ashpër Aleanca e Dollogozhdës: Shtruan 100 metra asfalt, ndërsa e reklamuan se kanë bashkuar dy fshatra! BDI flen 4 vite dhe ngjallet vetëm 4 javë para zgjedhjeve
Qyteti, Slider

Reagon ashpër Aleanca e Dollogozhdës: Shtruan 100 metra asfalt, ndërsa e reklamuan se kanë bashkuar dy fshatra! BDI flen 4 vite dhe ngjallet vetëm 4 javë para zgjedhjeve

Shtruan 100 metra asfalt, ndërsa e reklamuan se kanë bashkuar dy fshatra Propaganda për qëllime elektorale me asfaltime të rrugëve i takon shekullt 20 dhe posaçërisht sistemeve socialisto-komuniste. Qëllimi është mashtrimi i elektoratit. Mashtrimi shëndërrohet në pafytyresi politike, kur asfaltohen vetëm 100 metra rrugë dhe ne portale publikohen lajme se Komuna e Strugës n’a paska…

Agni Dauti viziton konsullin e Kosovës në Strugë, i dhuron librin e tij më të ri “Për të gjithë” (FOTO)
Qyteti, Slider

Agni Dauti viziton konsullin e Kosovës në Strugë, i dhuron librin e tij më të ri “Për të gjithë” (FOTO)

Sot pata nderin të vizitoj konsullatën e Kosovës, Institucuonin e Republikës se Kosovës që u sakrifikuan shumë gjenerata për këtë ditë. Ne rastin e vizitës ju dhurova librin “Struganët për Shqipërinë Etnike” si dhe librin më të ri: “Për të gjithë”, konsullit z. Agim Krasniqi dhe sekretarit z. Faruk Bytyqi. Agni Dauti

Venko Filipçe: Nëse ka nevojë do të vendosim masa shtesë
Maqedoni, Slider

Venko Filipçe: Nëse ka nevojë do të vendosim masa shtesë

Ministri i Shëndetësisë në dorëheqje, Venko Filipçe sot ka shkruar në Facebook se virusi korona aktualisht ka infeksion të gjerë, transmeton Alsat. Filipçe theksoi se janë në koordinim me autoritetet shëndetësore dhe nëse paraqitet nevoja do të miratohen masa shtesë. “Virusi për momentin ka infeksion të gjerë, jemi në komunikim dhe koordinim të vazhdueshëm me…

Merlina Ziba: Digjet banesa në Strugë
Qyteti, Slider

Merlina Ziba: Digjet banesa në Strugë

Më 14.09.2021 në orën 14.30 në Njësinë për Punë të Brendshme Strugë u raportua për zjarr të shpërthyer në një banesë në rrugën “Partizanska”, në pronësi të V.M nga Struga. Në zjarrin, në të cilin nuk pati persona të lënduar, një pjesë e mobilieve u dogj, dhe përhapja e mëtejshme e tij u parandalua me…

Arrestohen dy të rinj, do trafikonin 38 kg kanabis nga liqeni i Pogradecit për në Maqedoninë e Veriut
Maqedoni, Slider

Arrestohen dy të rinj, do trafikonin 38 kg kanabis nga liqeni i Pogradecit për në Maqedoninë e Veriut

Policia shqiptare ka sekuestruar edhe 38 kg kanabis në kuadër të operacionit policor “Hudënishti”, si dhe ka vënë nën pranga 2 persona të përfshirë në këtë veprimtari kriminale. Operacioni i zhvilluar pas një hetimi 4 mujor ka çuar nën pranga edhe dy të rinj të cilët do të trafikonin drejt Maqedonisë së Veriut një sasi…

Agim Nuhiu: Politika t’i mbaj duart larg nga tragjedia e Tetovës dhe mos ta përziejnë atë dhimbje me politikë
Maqedoni, Slider

Agim Nuhiu: Politika t’i mbaj duart larg nga tragjedia e Tetovës dhe mos ta përziejnë atë dhimbje me politikë

Zëvendësministri i Drejtësisë, Agim Nuhiu gjatë emisionit “Programi 200” u bëri apel partive politike dhe eksponentëve politikë, përfshirë edhe funksionarëve të BDI-së, të mbajnë duart larg nga tragjedia e Tetovës dhe mos ta përziejnë atë dhimbje me politikë. Ai tha se është i bindur se opozita do ta përdorë këtë tragjedi për pikë politike, por…

1 2 3 4 5 1,975
error: Content is protected !!
Struga Ekspres