/div>
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!

Showbiz

Big Mama i mbledh me fshesë dollarët në Amerikë (FOTO)
Showbiz, Slider

Big Mama i mbledh me fshesë dollarët në Amerikë (FOTO)

Big Mama është ndër këngëtaret më të pëlqyera në tregun shqiptar. Ashtu si shumë këngëtarë të tjerë edhe ajo këndon nëpër dasma dhe nëpër festa familjare të ndryshme. Së fundmi ajo ka udhëtuar drejt Amerikës, ku ka mbajtur një koncert për shqiptarët që jetojnë atje. Por nga imazhet e publikuara së fundmi nga Robert Berisha…

“Kur*a kishte 4 dashnorë njëherësh”, aktori shqiptar degjeneron publikisht ish të dashurën
Showbiz, Slider

“Kur*a kishte 4 dashnorë njëherësh”, aktori shqiptar degjeneron publikisht ish të dashurën

Rezart Veleshnja, aktori i njohur i Portokallisë ka shpërthyer në Instagram kundër ish-të dashurës, fill sapo marrëdhënia e tyre ka marrë fund. Ndarja sipas tij ka ardhur si pasojë e tradhtisë, ku sipas tij “ajo kishte 4 lidhje paralele”. Veleshnja ka bërë publike disa mesazhe, emrin dhe foton e ish-të dashurës, të cilat për arsye…

A ju kujtohet ‘Karamurati’? Shikoni si duket tani (FOTO)
Showbiz, Slider

A ju kujtohet ‘Karamurati’? Shikoni si duket tani (FOTO)

Ai është një prej aktorëve më të njohur turk në botë Bëhet fjalë për Cuneyt Arkin, i cili në Kosovë njihet për rolet e luftëtarit Karamurat. Së fundi, aktori është paraqitur në një event filmik në Stamboll dhe dukej mjaft në formë, megjithëse mbi supe bart 80 vjet. Aktori aktualisht po vazhdon të shfaqet në…

Gafur Demiri, reperi që konsiderohet si Ledri Vula
Showbiz, Slider

Gafur Demiri, reperi që konsiderohet si Ledri Vula

Gafur Demiri është një këngëtar i ri, i cili njihet si Ledri Vula i Ohrit, pasi është shumë i ngjashëm me këngëtarin në pamje e sidomos në modelin e flokëve. Gaffi është tashmë 21 vjeç dhe studion për juridik në Tetovë, por ka vite që merret me muzikë. “Unë kam hapur dyer edhe për reperët…

Seriali “Më Fal” me një fund të hidhur, vdes Kemaili (FOTO)
Showbiz, Slider

Seriali “Më Fal” me një fund të hidhur, vdes Kemaili (FOTO)

Seriali Më Fal, në episodet e tij të fundit,karakterizohet më shumë kthesa dramatike. Madje dhe personazhi kryesore i telenovelës, Kemaili vdes, përcjell ORAinfo. Duke qenë se Behari mbetet vetëm, ajo nuk mund të përballojë një humbje të madhe në jetës e saj. Ndonëse nëpër serilae,jemi mësuar ta shohim një përfundim të lumtur,një gjë e tillë…

Sekreti i lumturisë së yllit të futbollit është nusja strugane e Shkodran Mustafit (FOTO)
Qyteti, Showbiz, Slider

Sekreti i lumturisë së yllit të futbollit është nusja strugane e Shkodran Mustafit (FOTO)

Shkodran Mustafi futbollisti me origjinë shqiptare që luan me skuadrën e Arsenalit është martuar në fshehtësi të plotë dy vite më parë me bashkëshorten e tij Vjosa Kaba. E cilësuar si sekreti i lumturisë së yllit të fushës së blertë, Vjosa është një modele tejet seksi. Në llogarinë e saj në rrjetin social Instagram bashkëshortja…

1 2 3 4 5 11
error: Content is protected !!
Struga Ekspres