Showbiz

Kujdes me antibiotikë!
Showbiz, Slider

Kujdes me antibiotikë!

Fëmijët ndikohen shumë shpejt nga ndryshimet e temperaturave duke u bërë të sëmurë. Ndërkohë që qëndrimi në ambiente të mbyllura lehtëson daljen në pah të sëmundjeve dhe përhapjen e tyre dhe ndikon negativisht në shëndetin e fëmijëve. Shumica e infeksioneve që shfaqen tek fëmijët lidhen me viruset dhe në këta lloj rastesh përdorimi i antibiotikëve…

Nusja anulon dasmën luksoze 4 ditë para ceremonisë, të ftuarit nuk i sollën nga 1500 dollarë
Showbiz, Slider

Nusja anulon dasmën luksoze 4 ditë para ceremonisë, të ftuarit nuk i sollën nga 1500 dollarë

Një nuse e pakënaqur ka zbuluar se ishte e detyruar të anulojë martesën e saj “përrallore” pasi të ftuarit refuzuan të paguajnë 1.500 dollarë secili për të marrë pjesë. Nusja kanadeze, e cila njihet vetëm si ‘Susan’, duhej të kurorëzonte dashurinë e saj të fëmijërisë me një shpenzim prej 60,000 dollarësh. Çifti vendosi të anulonte…

Albërie Hadërgjonaj: Dua një djalë të ri!
Showbiz, Slider

Albërie Hadërgjonaj: Dua një djalë të ri!

Rikthimi i Albërie Hadërgjonaj në Shqipëri për klipin e saj më të ri “Leje, Leje” u shoqërua edhe me intervistën. Në intervistën e saj për Top Show Magazine, ajo rrëfeu për ish-bashkëshortin e saj dhe marrëdhënien me të. Ama, në Thumb Albëria e ka tejkaluar këtë dhe ka folur për një bashkëshort të ardhshëm. E…

1 2 3 4 5 9
Struga Ekspres