/div>
Loris
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Shkodran Mustafi i lumtur me veleshtaren Vjosa Shkodrani-Kaba që e ka bekuar me dy fëmijë! (FOTO)
Qyteti, Showbiz, Slider

Shkodran Mustafi i lumtur me veleshtaren Vjosa Shkodrani-Kaba që e ka bekuar me dy fëmijë! (FOTO)

Futbollisti i Kombëtares gjermane Shkodran Mustafi sapo ka publikuar një fotografi me bashkëshorten e tij, Vjosën, shkruan GazetaBlic.Fotografi kjo e cila duket e realizuar në një aheng, duke qenë se të dy shfaqen të veshur tejet elegant.Shkodrani me kostum të zi, ndërsa Vjosa ka marrë gjithë vëmendjen me fustanin ngjyrë ari, ndërsa nuk kanë munguar komentet pozitive të ndjekësve për çiftin.

Shkodrani dhe Vjosa janë martuar në korrik të vitit 2016, ndërsa kanë dy fëmijë, vajzë dhe djalë.

 

September 26, 2019

error: Content is protected !!
Struga Ekspres