/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Ish-bosi i Formula 1 pret të bëhet baba në moshën 89-vjeçare
Showbiz, Slider

Ish-bosi i Formula 1 pret të bëhet baba në moshën 89-vjeçare

Ish-bosi i Formula 1, Bernie Ecclestone, ka njoftuar se pret të bëhet baba për herë të katërt, tashmë 89 vjeç.

Multimilioneri është i martuar me Fabiana Flosi dhe po qëndron këto momente në një fermë në Brazil, për shkak të koronavirusit.

Ecclestone, që është edhe gjysh i pesë nipave, konfirmoi për një media gjermane se ai dhe bashkëshortja e tij 45-vjeçare po presin një fëmijë.

April 3, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres