Mobileri Kupa
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Zhduket një grua nga Struga
Qyteti, Slider

Zhduket një grua nga Struga

Më datë 22.06.2022 në ora 00.30, A.K (52) nga Struga ka raportuar në stacionin policor se bashkëshortja e tij është larguar nga shtëpia.

Po ndërmerren masa për gjetjen e saj dhe zbardhjen e ngjarjes, njoftojnë nga policia.

(Struga Ekspres)

June 22, 2022

Struga Ekspres