Saturday, May 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniVetura godet Ariun në Dobrosht të Tetovës (FOTO /VIDEO)

Vetura godet Ariun në Dobrosht të Tetovës (FOTO /VIDEO)

Aksident në afërsi të fshatit Dobrosht, një veturë godet një Ari dhe aksidenton edhe një veturë tjetër.
Ariu ka dalë tek rruga kryesore Tetovë – Jazhincē.

 

 

 

 

 

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments