Saturday, May 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniVapa afrikane, nesër do të jetë edhe për 2 gradë më nxehtë

Vapa afrikane, nesër do të jetë edhe për 2 gradë më nxehtë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se edhe gjatë ditës se nesërme do të mbajë mot me diell dhe vapë.

Në njoftimin e IHMK’së bëhet e ditur se, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 15-18 gradë celsius, ndërsa ato maksimale ndërmjet 33-36 gradë celsius.

“Të dielen mot kryesisht me diell dhe me vapë. Në fushat termike parashihen rritje kryesisht në vlerat e temperatrave maksimale. Minimalet do të lëvizin ndërmjet 15-18 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 33-36 grad Celsius”, thuhet në njoftimin e IHMK’së.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments