Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSot do të jetë 38 gradë Celsiusë

Sot do të jetë 38 gradë Celsiusë

Moti me diell dhe me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi jugor.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 15 deri në 22, ndërsa ajo maksimale do të arrij nga 33 deri në 40 gradë. UV=10

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, me diell dhe me erë të dobët nga drejtime të ndryshme. Temperatura minimale do të ulet në 21, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 38 gradë Celsiusë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments