Monday, May 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeUncategorizedU përplas për vdekje nga shoferi i dehur në Qafethanë, kjo është...

U përplas për vdekje nga shoferi i dehur në Qafethanë, kjo është 24-vjeçarja që humbi jetën (FOTO)

Ndërroi jetë 24 vjeçarja, e cila së bashku me 3 persona të tjerë u përplas nga një makinë që drejtohej nga një shofer i dehur në aksin Prrenjas- QafeThanë.

E reja ndërroi jetë pas 5 ditësh në koma te “Trauma” në kryeqytet.

Blutë njoftojnë se Jetmir Daci, shoferi i cili shkaktoi aksidentin dhe përplasi 4 persona, duke shkaktuar së fundmi dhe vdekjen e 24-vjeçares, është arrestuar dje nga policia.

Personat e aksidentuar qëndronin në këmbë para servisit dhe po prisnin që makina e tyre të riparohej, teksa u përplasën nga 44-vjeçari.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments