Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeUncategorizedJeton Shaqiri: Krusheva dhe Dollneni sonte i thanë: PO Presidentit Europian Bujar...

Jeton Shaqiri: Krusheva dhe Dollneni sonte i thanë: PO Presidentit Europian Bujar Osmani! PO Europës, Jo Rusisë!(FOTO)

🙏Krusheva dhe Dollneni sonte i thanë:
🤵‍♂️Po Presidentit Europian Bujar Osmani 4️⃣,
🇪🇺Po Europës, Jo Rusisë!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments