Thursday, June 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiTragjedi: Familja strugane aksidentohet rëndë në Serbi, dy të vdekur

Tragjedi: Familja strugane aksidentohet rëndë në Serbi, dy të vdekur

Një familje nga një fshat i Strugës e cila ishte nisur për në vendet evropiane atje ku jetojnë dhe punojnë,në autostradën e Serbisë kanë bërë një aksident të rëndë, ku si pasojë e aksidentit fatal, dy persona kanë humbur jetën dhe të tjerët janë në gjendje të rëndë,mëson Struga Ekspres.
Siç mëson Struga Ekspres, aksidenti ka ndodhur sot nē ora 06:00, të mëngjesit në Suboticë.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments