Friday, June 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniLajmi i fundit: Aksident i rëndë në hyrje të Ohrit, motoçiklisti merr...

Lajmi i fundit: Aksident i rëndë në hyrje të Ohrit, motoçiklisti merr plagë të rënda nga përplasja e makinës (FOTO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur para 30 minutash në hyrje të Ohrit,ku një makinë ka përplasur një motoçiklist i cili pas aksidentit mori lëndime të rënda, informojnë për Struga Ekspres dëshmitar të rastit.
Sipas dëshmitarit motoçiklisti ka marrë lëndime të rënda dhe është i gjakosur në kokë.
Autoambulanca ka ardhur menjëherë në vendin e ngjarjes për ta dërguar personin e lënduar në spitalin e Ohrit.
Organet policore gjenden në vendin e ngjarjes për të hetuar rastin në fjalë.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments