Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTragjedi: Dy 15 vjeçarë humbën jetën me motoçikletë

Tragjedi: Dy 15 vjeçarë humbën jetën me motoçikletë

Dy 15 vjeçarë humbën jetën mbrëmë në një aksident komunikacioni që ka ndodhur mbrëmë në rrugën lokale mes fshatrave të Strumicës Petralinci dhe Balldovci.

Sipas policisë, jetën ka humbur personi S.K (15) dhe personi A.M (15) nga fshati Drvosh.

Aksidenti tragjik ka ndodhur mrëmë kur djemtë me motoçikletë kanë goditur me automjet.

Ekipi i policisë nga SPB Strumicë ka kryer këqyrjen e vendit të ngjarjes dhe i vërtetojnë arsyet për aksidentin e ndodhur.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments