Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSOT PRITEN ''BOMBA'' TE TJERA

SOT PRITEN ”BOMBA” TE TJERA

Zoran Zaev:E vërteta e plotë do të prezantohet  te qytetarët, nuk duhet të ketë dilema se Zaev do të kalkuloj diçka. Nënkuptohet se do të kemi përkujdesje komplete për dinjitetin e personit. Gruevski duhet të bjer nga qeveria, dhe ai do të bjer për shkak se ai është i përfshirë në këtë rrëmujë dhe prej këtu nuk ka ikje. Në ndonjërën prej zgjedhjeve të ardhëshme Gruevski nuk do të jetë politikan. Simpatizuesit e VMRO-së duhet ta dijnë se kjo nuk është luftë kundër VMRO-së për shkak se ata i duhen Maqedonisë, por jo me këto njerëz në krye-deklaroi Zoran Zaev kryetari i LSDM-së.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments