Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiOH EL HILAL NE AKSION

OH EL HILAL NE AKSION

Organizata Humanitare,dega e Struges shpall aksion per ndihma.EL HILAL duke e shikuar situaten e permbytjeve te medha ne Shqiperi ka menduar qe banoreve te atij vendi tu dale ne ndihme dhe t’ua zgjase doren e ngrohte atyre banoreve qe kane ngel pa shtepi dhe qe jetojne nen meshiren e Zotit!Organizata shpalli aksionin per te ngrumbulluar artikuj ushqimor dhe mjete higjienike.Aksioni do te vazhdoje deri ne 15 shkurt,dite e diele!(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments