Saturday, July 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniDuhet te vdesim, pastaj...

Duhet te vdesim, pastaj…

Aktivistja e sektorit civil,Meri Nikollova:Spitali shteteror nuk pranon pacient qe eshte ne gjendje te rende shendetesore.Duhet ne fillim qe te vdes njeriu dhe pastaj  te kujdesen per ate!Ju lutem te gjithe shokeve te mi,miqeve te mi ne facebook,doktoreve apo dikush qe ka te aferm ne spitalin shteteror te me shkruaj mesazh!Ose dikush qe e ka  numrin e celulalarit te ministrit Todorov le te ma shkruaj qe ti jap leksione ministrit.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments