Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSOT ''BOMBAT'' JANE PER BDI-NE DHE PDSH-NE?!

SOT ”BOMBAT” JANE PER BDI-NE DHE PDSH-NE?!

Edhe pse ishte paralajmëruar se “bomba” që do të publikohet sot nga lideri i LSDM-së Zoran Zaev do t’i kushtohet rastit të mbylljes së televizionit A1, “Lajm” nga burime të sigurta merr vesh se ato megjithatë do t’i kushtohen funksionarëve të BDI-së dhe PDSH-së.

Burimet tona thonë se sot do të publikohen biseda të funksionarëve të lartë të këtyre dy partive, por nuk bëhet e ditur se për cilët funksionarë bëhet fjalë. Bomba e sotme pritet të publikohet pak pas orës 14, kurse ajo do të transmetohet drejtpërdrejte.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments