Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKulturëYllka Mujo shkelqen ne Monte Carlo

Yllka Mujo shkelqen ne Monte Carlo

Yllka Mujo,mori çmimin më të madh që ka marrë ndonjeherë nje artiste e skenës dhe filmit në Shqipëri!

Në festivalin ndërkombëtar në Monte Carlo, në konkurencë me aktorë të njohur nga skena botërore dhe europiane ,Yllka Mujo fitoi çmimin e karrierës.

Në fjalën e rastit në skenën e Festivalit në Monte Carlo,ajo prezantoi me dinjitet Shqipërinë dhe falenderoi kolegët të cilët punuan së bashku me të për dhjetra vjet në kushtet e diktaturës, ku artistët ishin e vetmja dritare e shpresës.

y4y3y2y1

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments