Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniU GJEND 17 VJECARJA

U GJEND 17 VJECARJA

Nga ministria e puneve te brendshme mesojme se 17 vjecarja nga Shtipi qe u shpall e zhdukur nga i ati,u gjend sot.

17 vjecarja eshte shendoshe e mire dhe u eshte derguar prinderve te saj nga ana e policise.

Ajo u largua nga shtepia dje rreth ores 15:00 dhe nuk u kthye ne shtepi gjate gjithe dites,kjo vonese krijoi  shqetesim te prinderit e saj te cilet e lajmeruan ne polici si te zhdukur vajzen e tyre 17 vjecare.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments