Wednesday, September 27, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeSliderShoferi i dehur udhëtoi 16 km me dy goma të shfryra, fajëson...

Shoferi i dehur udhëtoi 16 km me dy goma të shfryra, fajëson COVID-in për gabimin

Një shofer i dehur ka udhëtuar për 16 kilometra me dy goma të shfryra të automjetit, pasi kishte kaluar një natë jashtë me miqtë, raportoi BBC-ja të mërkurën.

Laurie Rosser pranoi se po ngiste i dehur, por fajësoi COVID-in se ia “turbulloi” mendjen.

Gjykata ia ka ndaluar të vozisë për 17 muaj dhe e ka gjobitur me 300 funte.

Avokati i Rosserit tha se ai kishte dalë pozitiv me COVID-19 pas vozitjes dhe se kjo kishte ndikuar në “vozitjen e automjetit me goma të shfryra”.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments